|
Śliwa, Abramowicz, Chuca, J.Carlos, Janicki i pewnie kogoś jeszcze pominąłem. Wszyscy grają sobie w eklasie. Wszyscy pożegnani bez żalu, większość z nich wyśmiewana i wyszydzana na tym forum.
Teraz oglądamy podobny spektakl np. z Fazlagiciem. Wyśmiać zniszczyć zdeptać w glebę, niech idzie grać gdzie indziej a za rok-dwa lata będziemy narzekać że czemu gra w jadze czy innym radomiaku a u nas potykał się o własne nogi.
|