Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4821
Stary 18.07.2022, 16:10
Pewnie tragedii nie ma jeżeli chodzi o statystyki (porównując z innymi klubami), aczkolwiek nasz klub jakoś specjalnie nie promuje tego wykupu dostępu - na Twitterze Wisły pojawił się 1 wpis tuż przed meczem, na Instagramie nie widziałem, a z Facebook'iem nie wiem jak było, bo nie korzystam z niego.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 18.07.2022 o godz. 16:13.
Odpowiedz cytując