Karherop napisał(a):

Nie napisałem nigdzie że to będzie z Brzeczkiem. Choć raczej będzie. Za zbyt wiele obszarów jest odpowiedzialny i nikt się z nim nie rozliczył po kilku kolejkach.
Nie jesteśmy aż takimi dziadami by spaść z tej ligi, więc obstawiam że coś wygrany, coś przegramy, może wiecej strzelimy niż stracimy i będzie górna połówka tabeli po jesieni.
Czy będzie coś więcej - tu trzeba się już naprawdę postarać. O staniu się średniakiem 1 ligi już kilka innych zespołów może coś powiedzieć.
|
W sumie to piszemy o tym samym.
W przerwie zimowej, która spędzimy w granicach miejsc 8-10 pojawi się dylemat czy na wiosnę ma być Wuja czy ktoś inny.
No i rzecz jasna transfery ratunkowe, przede wszystkim napastnika.