Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90251
Stary 18.07.2022, 13:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie napisałem nigdzie że to będzie z Brzeczkiem. Choć raczej będzie. Za zbyt wiele obszarów jest odpowiedzialny i nikt się z nim nie rozliczył po kilku kolejkach.

Nie jesteśmy aż takimi dziadami by spaść z tej ligi, więc obstawiam że coś wygrany, coś przegramy, może wiecej strzelimy niż stracimy i będzie górna połówka tabeli po jesieni.

Czy będzie coś więcej - tu trzeba się już naprawdę postarać. O staniu się średniakiem 1 ligi już kilka innych zespołów może coś powiedzieć.
W sumie to piszemy o tym samym.
W przerwie zimowej, która spędzimy w granicach miejsc 8-10 pojawi się dylemat czy na wiosnę ma być Wuja czy ktoś inny.
No i rzecz jasna transfery ratunkowe, przede wszystkim napastnika.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując