Karherop napisał(a):

|
Pytanie czy wyniesie nas ponad ligowa młocke i kiedy nasza gra zatrybi.
|
Póki co bardziej zasadne wydaje się pytanie nie "kiedy" a "czy" w ogóle zatrybi. Bo po tych 16 meczach pod batutą Wuja nie ma póki co powodów, żeby na to czekać i liczyć.