Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90244
Stary 18.07.2022, 10:59
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
No to przynajmniej jedno się wyjaśniło, tym składem awansu do ekstraklasy nie będzie.
Awansu się nie robi w 1 kolejce. Nawet się go nie robi w jednej rundzie.

Teraz potrzeba na mus wg mnie 2 napastnikow by "ożywić" grę i dac szansę na czołówkę (4-6 miejsce) po jesieni. Zaryzykuję stwierdzenie że im dłużej będzie trwała liga to będziemy grać lepiej i miejsce w barażach jest osiągalne.
Odpowiedz cytując