enzo napisał(a):

Wczesny Cupial nieadekwatny do poziomu rozgrywek. A i Kapka ze Smuda się zgadzają. Wojciechowski też się tak kiedyś bawił póki go koszty nie przerosły i porzucił klub. A ten moment przychodzi szybciej niż się wydaje.
Wolę podejście Rakowa i Michała Świerczewskiego ale takich właścicieli w Polsce można policzyć na palcach jednej ręki.