markowywislak napisał(a):

|
Pytanie jak pozbyć się trio?
|
Ale oni naprawdę nie "ukradli" Wisły i nie trzymają jej jako zakładnika. Byli i nadal są jedynymi chętnymi do trzymania tego klubu przy życiu. Jeśli nie będzie innego, konkretnego chętnego na przejęcie Wisły to zwyczajnie nie ma tematu zmiany właściciela.