Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3259
Stary 18.07.2022, 10:40
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Pytanie jak pozbyć się trio?
Ale oni naprawdę nie "ukradli" Wisły i nie trzymają jej jako zakładnika. Byli i nadal są jedynymi chętnymi do trzymania tego klubu przy życiu. Jeśli nie będzie innego, konkretnego chętnego na przejęcie Wisły to zwyczajnie nie ma tematu zmiany właściciela.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując