Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 17.07.2022, 23:29
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Jedyne sensowne wyjście w naszej obecnej sytuacji kadrowej to Żyro na szpicy, tak wiem żaden z niego napastnik, ale przynajmniej może powalczy w powietrzu, coś przypadkowo zgra i coś się z tego urodzi.
Po pierwszej połowie bym go wywalił na zbity pysk za ciągle spowalnianie gry, ale w 2 zaczął cokolwiek pokazywac i kto wie, czy to nie jedyne wyjście.

Basha z Balta z tyłu, Młyński (gdzie on się podział?), Fernandez, Pereira i Żyro przed nimi. To chyba jedyny rozsądny wariant w tej chwili.

Starzyński,.Duda, inni młodzi musicie poczekać aż się ogarniemy w tej lidze. Co jeszcze chwilę potrwa.

Dla optymistów - po 1 kolejce 1 ligi jesteśmy w najgorszym wypadku na 6 miejscuz czyli w strefie barażowej 😂
Odpowiedz cytując