ciacho napisał(a):

|
Jedyne sensowne wyjście w naszej obecnej sytuacji kadrowej to Żyro na szpicy, tak wiem żaden z niego napastnik, ale przynajmniej może powalczy w powietrzu, coś przypadkowo zgra i coś się z tego urodzi.
|
Po pierwszej połowie bym go wywalił na zbity pysk za ciągle spowalnianie gry, ale w 2 zaczął cokolwiek pokazywac i kto wie, czy to nie jedyne wyjście.
Basha z Balta z tyłu, Młyński (gdzie on się podział?), Fernandez, Pereira i Żyro przed nimi. To chyba jedyny rozsądny wariant w tej chwili.
Starzyński,.Duda, inni młodzi musicie poczekać aż się ogarniemy w tej lidze. Co jeszcze chwilę potrwa.
Dla optymistów - po 1 kolejce 1 ligi jesteśmy w najgorszym wypadku na 6 miejscuz czyli w strefie barażowej 😂