silver03 napisał(a):

|
Nie przywołuj imienia tego belzebuba tutaj... gdyby dalej działał w Wiśle najprawdopodobniej spadlibyśmy do 1 ligi, szukali napadziora ponad rok czasu, catering byłby rozje.bany, umowa z naszym wonderkidem Buksą byłaby niepodpisana... oh wait.
|
Ło kurewa aż sprawdziłem daty czy mi się strony nie pije ba ły
