Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3247
Stary 17.07.2022, 16:38
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Nie przywołuj imienia tego belzebuba tutaj... gdyby dalej działał w Wiśle najprawdopodobniej spadlibyśmy do 1 ligi, szukali napadziora ponad rok czasu, catering byłby rozje.bany, umowa z naszym wonderkidem Buksą byłaby niepodpisana... oh wait.
Ło kurewa aż sprawdziłem daty czy mi się strony nie pije ba ły
Odpowiedz cytując