|
Wiedzialem, ze jestesmy slabi ale nei wiedzialem ze az tak.
Przed meczem bylem pewien ze nie spadniemy. teraz moja pewnosc sie zmniejszyla.
Troche jak w poprzednim sezonie. Appelujmy o spokoj, dajmy czas. gdzies to slyszalem
Cod o meczu Balta fajny zawodnik.
Fazlagic i Wachowiak za slabi an I lige
Zobaczymy co dalej ale jakos nie widze czegokolwiek
|