Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 17.07.2022, 16:15
Wiedzialem, ze jestesmy slabi ale nei wiedzialem ze az tak.
Przed meczem bylem pewien ze nie spadniemy. teraz moja pewnosc sie zmniejszyla.
Troche jak w poprzednim sezonie. Appelujmy o spokoj, dajmy czas. gdzies to slyszalem
Cod o meczu Balta fajny zawodnik.
Fazlagic i Wachowiak za slabi an I lige


Zobaczymy co dalej ale jakos nie widze czegokolwiek
Odpowiedz cytując