Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

nie kolego , zwolnić to należy Kube , reszta jest wtórna
btw, jestem na forum raptem 6 lat , czy Wolfiemu zdarzało sie kiedyś cos skrytykować (w sensie patologii w klubie , nie kolegów z forum , bo to jest w co drugim poscie) czy tylko żarliwie bronić , czy ktoś pamieta jego dzialalnosc z lat wczesniejszych ?
|
Nadal nie widzę tej kolejki chętnych do przejęcia Wisły. Ludzie piszą jakby Kuba komuś siłą tą Wisłę z rąk wydarł i nie pozwolił komuś lepszemu jej de facto ratować przed całkowitym upadkiem. Skąd to się bierze?
A co do zwalniania trenera to oczywiście nonsens. Ta drużyna jest w powijakach i póki co stanowi bezładną zbieraninę. Miesiąc to za mało, żeby coś sensownego sklecić, w dodatku z przeciętnych piłkarzy.