rafkur napisał(a):

|
Na nas wszyscy będą się napinać bo jak zaczniemy odwiedzać te biedakluby to dla nich będzie to tak jak kiedyś Barca czy Real u nas ...
|
Nie śmiej się z bieda klubów, bo historia nie gra.
U nas jeszcze pieniążki jakieś są ale jak długo?