Wyświetl pojedynczy post
MiroPL
Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Gdzieś tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.07.2022, 13:12
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Na nas wszyscy będą się napinać bo jak zaczniemy odwiedzać te biedakluby to dla nich będzie to tak jak kiedyś Barca czy Real u nas ...
Nie śmiej się z bieda klubów, bo historia nie gra.
U nas jeszcze pieniążki jakieś są ale jak długo?
Odpowiedz cytując