Oceniając naszą grę i mecz można powiedzieć, że zagraliśmy na swoim poziomie. My już od wielu miesięcy prezentujemy taką kopaninę i dlatego też znaleźliśmy się w pierwszej lidze. Także pasujemy tutaj idealnie. Każdy mecz będzie tak wyglądał, bo my nie aspirujemy do czegoś więcej. Trio i Brzęczkowi się takie coś podoba.
Cytat:
|
To mity. Większość trenerów w Polsce prezentuje podobny poziom do Brzęczka. Ci, którzy są lepsi nie przyjdą do pierwszoligowego klubu. Jednak i w tym przypadku podstawą jest kadra. Żeby coś grać, trzeba mieć odpowiedni materiał ludzki. Tymczasem my, zbudowaliśmy dużo słabszą drużynę (może za słabą?) niż w poprzednim sezonie, łudząc się, że to wystarczy na awans, bo 1 liga to nie ekstraklasa.
|
My potrzebujemy po prostu człowieka, który ma jaja, który chce coś budować, weźmie za ryj kopaczy i trio, powie, że tak ma być i się .......cie, powie trio, ze chyba was pojebało, ze mam asekuracyjnie mówić, że nie walczymy o awans, że mam mówić, że liga trudna, powie trio, że maja ....a mówić, że musimy awansować w pierwszym sezonie i ma być ogień, żeby kopacze widzieli o co mają grać itd.
Tymczasem, klub z wielką historią i sukcesami, Wisłą Kraków, trener z doświadczeniem, nawet był selekcjonerem i ....a wychodzi taka klucha, ....a, na te konferencje po tamtym sezonie, na konferencje przedmeczowe i pomeczowe i on .......i, że liga ciężka, że my się jej uczyć będziemy, że to tak ma być, że mecz wczoraj nie był taki zły, że Duda zadebiutował bardzo dobrze i zebrał doświadczenie, które zaprocentuje.
....a, to jak ma być dobrze i jak mają być wyniki? Jak im się wmawia, ze jest ok, że wszystko samo przyjdzie (tak jak miały przyjsc zwyciestwa w końcówce tamtego sezonu), że my się uczymy itp. Skoro takie info dostają to grać lepiej nie muszą, widocznie w klubie są z nich zadowoleni.