Temat
:
[I] kolejka Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz, 16 lipca 2022, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
Od: 03.2008
Online
#
225
17.07.2022, 12:31
Przerażające jest to, że parę osób za wczorajszą chujnię z naszej strony obwiniają....Sandecje
za niedługo okaże się, że nie wygrzebaliśmy się z 1 ligi, bo tu tylko tłuczki i rzeźniki, a nam taka prymitywna gra nie przystoi. I stąd brak awansu.
azor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azor
Znajdź inne posty napisane przez azor