Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 17.07.2022, 12:31
Przerażające jest to, że parę osób za wczorajszą chujnię z naszej strony obwiniają....Sandecje za niedługo okaże się, że nie wygrzebaliśmy się z 1 ligi, bo tu tylko tłuczki i rzeźniki, a nam taka prymitywna gra nie przystoi. I stąd brak awansu.
Odpowiedz cytując