Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3239
Stary 17.07.2022, 12:06
Cytat:
Wyraźnie szwankuje tutaj aspekt przepływu informacji klub - kibice, bo że mecz będzie chujowy, można było przypuszczać ale jednak nie sądziłem że niepotrzebnie kupiłem bilet, bo i tak nikt go nie będzie sprawdzał, niepotrzebnie siedziałem o suchym pysku bo mogłem sobie spokojnie wszystko wnieść w plecaku...Duży fart, srać mi się nie chciało.
I dokładnie o to chodzi, ale widać niektórzy nie potrafią tego pojąć - Trio/Zarząd przerasta organizacja meczów, więc co dopiero organizacja drużyny. Niestety, bez pewnego trzęsienia ziemi (czyli: wywalenia znajomych, zatrudnienia specjalistów), to zobaczymy e-klasę jak świnia niebo. U nas jest wiernie, ale miernie. A tak to sobie można prowadzić osiedlowy klub.
Odpowiedz cytując