Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3237
Stary 17.07.2022, 11:34
Wyraźnie szwankuje tutaj aspekt przepływu informacji klub - kibice, bo że mecz będzie chujowy, można było przypuszczać ale jednak nie sądziłem że niepotrzebnie kupiłem bilet, bo i tak nikt go nie będzie sprawdzał, niepotrzebnie siedziałem o suchym pysku bo mogłem sobie spokojnie wszystko wnieść w plecaku...Duży fart, srać mi się nie chciało.

Więc na przyszłość, bardziej transparentnie proszę. Nie ma ochrony, bramki otwarte, catering we własnym zakresie, no i jakiś papier toaletowy, na wypadek.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując