Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3236
Stary 17.07.2022, 11:12
Jestem przerażony tym co się wyprawia. Najpierw brak informacji pod spadku, później kulawa konferencja, durna ankieta, kasia, napastnik którego temat ciągnie się od roku. Filmik motywujacy do przychodzenia na mecze bezpłciowy i chyba robiony przez studenta na zaliczenie. Ogłoszenie firmy kateringowej bez zadnego doswiadczenia , brak jasnej informacji o co Gramy, Brzeczek zasłaniający się na konferencji przed meczem że to dopiero pierwszy mecz .Jako kibic czuję się też jak piąte koło u wozu. Przez nas zawodnicy mają presję z którą sobie nie radzą. Jeszcze oczekuje żeby wejść normalnie na mecz. Najlepiej byłoby gdyby kibic zostawił kasę w klubie, a mecz obejrzał w tv.


I jeszcze jedno , kolejne upadajace sekcje TSu tam też jest coraz gorzej
Ostatnio edytowane przez South : 17.07.2022 o godz. 11:54.
Odpowiedz cytując