Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3235
Stary 17.07.2022, 11:07
Organizacyjnie dramat.... Kolejki do wejścia jak na Barcę czy chociaż derby bo kuwa przyjanuszowaliśmy na ochronie. Zarcia nie oceniam -za dużo złych kalorii przyjmuję w plynach żeby jeszcze truć się tym czymś. Rodzina na swoim nie pomaga mi szukać usprawiedliwień. Firma z dupy ma ogarnąć żarcie na meczu z 15 k kibiców.....
Nie wiem, może to jakiś eksperyment socjologiczny jak bardzo jesteśmy odporni na chujnię !
Jeżeli tak, to niech to ogłoszą. Poczuję się lepiej wiedząc, że pomagam nauce.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 17.07.2022 o godz. 11:09.
Odpowiedz cytując