|
Serio zespół po totalnej przebudowie i miesiącu treningów nie jest zgrany ze sobą? No szok.
Ale widzę że tęgie mózgi forum mają rozwiązanie - zwolnić trenera i piłkarzy. Co prawda poprzednie 10 razy to nie pomogło, ale zamysł jest słuszny.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|