Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.07.2022, 10:17
Nie za brak kiełby i browara tylko za organizacyjną chujnię.
I nie trio tylko Błaszczykowskich i rodzinę.
A jeżeli chcemy awansować, to jak najbardziej powinniśmy wygrywać na swoim stadionie z taką sandecją.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując