Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3232
Stary 17.07.2022, 10:13
Bądźmy szczerzy, za brak kiełby i browara wywozimy trio na taczkach, i zaczynamy od IV ligi. Wszystko można wybaczyć, ale nie brak piwa! I jeszcze ten haniebny wynik, jak mogliśmy zremisować z Sandecją, to powinno być minimum 5:0 i to do przerwy żeby w drugiej połowie można się zająć wpierdalaniem kiełbasy.
Odpowiedz cytując