|
Czy tego jebanego cateringu nie można ogarnąć wewnętrznie w gronie Socios + Klub? Sprzedane jest 10k biletów? Jedziemy dużym Vanem do Makro po X butelek wody/coli, X kg kiełby, kilka kartonów czipsów, jakieś paluszki i inne bzdety, za ladą stają ludzie na zleceniu - temat jest dograny do perfekcji w przeciągu max 4 spotkań.
Gdzie są granice outsource'ingu, który w każdym przypadku kończy się jedną, wielką kompromitacją?
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|