Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3230
Stary 17.07.2022, 09:45
Czy tego jebanego cateringu nie można ogarnąć wewnętrznie w gronie Socios + Klub? Sprzedane jest 10k biletów? Jedziemy dużym Vanem do Makro po X butelek wody/coli, X kg kiełby, kilka kartonów czipsów, jakieś paluszki i inne bzdety, za ladą stają ludzie na zleceniu - temat jest dograny do perfekcji w przeciągu max 4 spotkań.

Gdzie są granice outsource'ingu, który w każdym przypadku kończy się jedną, wielką kompromitacją?

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując