Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 17.07.2022, 00:31
santiago_1986 napisał(a):Wyświetl post
Wachowiak masakra. Jednego dobrego zagrania nie miał.
To był najlepszy mecz Wachowiaka w Wiśle xD
Zagrań udanych miał nadspodziewanie dużo. Pewnie dlatego, że miał po swojej stronie gościa z czwartej ligi. Do tego mógł zaliczyć asystę ale Żyro zabrakło paru centymetrów (lub prawej nogi).
Tak czy inaczej wypadłby dużo lepiej niż Jaroch gdyby nie ta próba samobójcza.

Fajnie gdyby ktoś zrobił kompilację wszystkich zagrań Wachowiaka z tego meczu. Oczekiwania były bardzo niskie więc zaskoczył pozytywnie.
Następny jego względnie dobry mecz to pewnie na wiosnę gdy znów przyjdzie mu grać na Patryka Kapicę
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując