santiago_1986 napisał(a):

|
Wachowiak masakra. Jednego dobrego zagrania nie miał.
|
To był najlepszy mecz Wachowiaka w Wiśle xD
Zagrań udanych miał nadspodziewanie dużo. Pewnie dlatego, że miał po swojej stronie gościa z czwartej ligi. Do tego mógł zaliczyć asystę ale Żyro zabrakło paru centymetrów (lub prawej nogi).
Tak czy inaczej wypadłby dużo lepiej niż Jaroch gdyby nie ta próba samobójcza.
Fajnie gdyby ktoś zrobił kompilację wszystkich zagrań Wachowiaka z tego meczu. Oczekiwania były bardzo niskie więc zaskoczył pozytywnie.
Następny jego względnie dobry mecz to pewnie na wiosnę gdy znów przyjdzie mu grać na Patryka Kapicę
