Wyświetl pojedynczy post
santiago_1986
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 16.07.2022, 23:58
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Tak mnie naszło jeszcze. O co chodzi z naszą lewa obrona? Przyszedl jakiś Niewiadomski i słyszałem głosy, że przychodzi do pierwszego składu i ludzie byli z tego ruchu zadowoleni. A tu gość nawet chyba w sparingach nie grał, a gra parodysta Wachowiak.
Wachowiak masakra. Jednego dobrego zagrania nie miał.
Odpowiedz cytując