Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 16.07.2022, 23:52
Tak mnie naszło jeszcze. O co chodzi z naszą lewa obrona? Przyszedl jakiś Niewiadomski i słyszałem głosy, że przychodzi do pierwszego składu i ludzie byli z tego ruchu zadowoleni. A tu gość nawet chyba w sparingach nie grał, a gra parodysta Wachowiak.
Odpowiedz cytując