|
Tak mnie naszło jeszcze. O co chodzi z naszą lewa obrona? Przyszedl jakiś Niewiadomski i słyszałem głosy, że przychodzi do pierwszego składu i ludzie byli z tego ruchu zadowoleni. A tu gość nawet chyba w sparingach nie grał, a gra parodysta Wachowiak.
|