Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3218
Stary 16.07.2022, 23:25
Właście zobaczyłem, że póki co mamy najlepszą w Polsce frekwencję w tej kolejce. Na Lecha, majstra Polska, przychodzi 12k osób, na 1-ligową Wisłę 16k. K... jak można taki potencjał rok w rok zaniedbywać jak robi to trio? Oni to tak specjalnie? Z takimi talentami to niech sobie prowadzą Prądniczankę.
Odpowiedz cytując