Trio przerasta organizacja meczu dla 16 tysięcy osób, a my wymagamy od nich jakiś sportowych sukcesów
Nie jest dobrze. Komuś chyba sodówa ostro uderzyła do głowy i trio myśli że to że POMOGLI (bo sami tego nie zrobili przecież) wyciągnąć Wisłę z koszmarnego położenia, to są jakimiś mesjaszami przed którymi trzeba klękać i nigdy nie krytykować. Chciałbym się mylić, ale z tymi właścicielami, z tym zarządem, z tym trenerem, to 1 liga to jest max.