Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90241
Stary 16.07.2022, 19:43
najpierw to oni muszą zacząć grać jak drużyna, a ostatnio Wisła robiła to tak dawno, że już zapomniałem. To gra drużynowa, tutaj nawet jakbyśmy jakimś cudem jednego asa sprowadzili, to nie kiwnie 5 na raz i nie strzeli gola (i tak co mecz, przez cały sezon, po kilka razy... tia). Jasne, można było być bardziej aktywnym na rynku transferowym, ale główny problem leży w grze CAŁEJ drużyny, nie pojedynczych piłkarzy. A to już kwestia wiadomo czyja...
Odpowiedz cytując