Wyświetl pojedynczy post
Greg25
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 16.07.2022, 11:46
Cytat:
Nie mam nic do Socios jako organizacji, raczej do niektórych członków którzy uważają się za kogoś lepszego

No jak miło łaskawco, nie masz nic do Socias, jak wspaniałomyślność, to są ludzie, którzy wykładają bezinteresownie własną kasę na działalność Klubu!!! Nikt Tobie, ani pozostałym nie zabrania się wypowiadać, ba nawet krytykować, ale niech to będzie konstruktywna krytyka, a nie obrzygiwanie Klubu i wszystkiego wokół, a ludzi którzy mają chłodne spojrzenie na sytuację nazywanie klakierami etc. Ja osobiście jestem klakierem, klakierem Klubu Wisła Kraków, razem z jego Zarządem, Zawodnikami i normalnymi kibicami, również tymi, co krytykują! Na pewno nie rzygaczami, którzy podszeptują jakieś teorie spiskowe, kolejni się na nie powołują i zaczyna się totalny hejt wymierzony w nasze wspólne dobro, którym jest Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując