Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 16.07.2022, 10:30
Jeżeli budżet przekracza 30 000 000 w ekstraklasie. To jest to normalne funkcjonowanie. Czyli jest na wypłaty, prąd i ciepłą wodę w prysznicu. Niestety na boisku postawa jakby tego wszystkiego nie było i to jest problem i kluczowy zarzut.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując