Temat
:
[I] kolejka Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz, 16 lipca 2022, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
114
16.07.2022, 09:46
Nieśmiało zaznaczę że parę lat temu tak banowano tych którzy w miarę szybko potrafili dodać dwa do dwóch i ogarnęli co się w klubie odpierdala. Ja nie zakładam złej woli u trio ale amatorką śmierdzi na kilometr i to już nie tylko w sferze sportowej
krysztal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krysztal
Znajdź inne posty napisane przez krysztal