Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 15.07.2022, 22:53
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
te konferencje sa tak tragiczne jak i cala ta biedrzycka kolejna beneficjentka nepotyzmu
Ktoś już napisał że Kmiecik w sztabie jest przez nepotyzm czy będę pierwszy?

I nie zapomnijcie że Kuba te 17 lat temu trafił do Wisły przez nepotyzm.

I podobnie Stillic, syn Smudy czy Piotr, brat Pawła.
Odpowiedz cytując