Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
te konferencje sa tak tragiczne jak i cala ta biedrzycka kolejna beneficjentka nepotyzmu
|
Ktoś już napisał że Kmiecik w sztabie jest przez nepotyzm czy będę pierwszy?
I nie zapomnijcie że Kuba te 17 lat temu trafił do Wisły przez nepotyzm.
I podobnie Stillic, syn Smudy czy Piotr, brat Pawła.