|
@Czerepach: ja mam działalność od ponad 20 lat. Strony nie potrzebuję. Branża IT. Serio.
Z tego kateringu serio są aż takie duże zyski, że ktoś mógłby na tym próbować jakieś wałki kręcić?
Potrafi ktoś oszacować ile ludzi w dzień meczowy z tego korzysta?
|