ciacho napisał(a):

|
Ale tak całkiem poważnie. Po raz kolejny klub wykazuje się, sam nie wiem właściwie jak to nazwać, brakiem wyczucia? Ogłaszają nazwę nowej firmy karetingowej, piszą o doświadczonej firmie w obsłudze imprez. No to popatrzmy... firma założona miesiąc temu, pierwszy wpis na facebooku 6 lipca, strona internetowa nie działa. No naprawdę to jest wg Ciebie dziwne, ze każdemu kto to widzi zapala się lampka? Dopiero Socios pisze wyjaśnienia, że to część jakiejś innej firmy. To jest wg Ciebie poważne?
|
A co to ma za znaczenie z kiedy ma wpisy w KRS? W budowlance nie ma inwestycji gdzie nie powstaje nowa spółka do obsługi projektu.
Dla mnie może nawet sam Pan Prezes Dawid lać piwo. Ma być poprawa jakości. Reszta nie powinna nikogo obchodzić.
Ale w sumie każdy powód jest dobry żeby się dowalić. Za nudno byście mieli bez tego.