|
PBB to zdecydowanie top 4 tej ligi, przy bramce na 1-0.podsnie do Drzazgi było idealne, a on sam zresztą wg mnie będzie czołowym strzelcem 1 ligi. Zastanawiam się dotąd, dlaczego Wisła się nim nie zainteresowała. Jako napastnik nr 2 byłby idealnym kandydatem.
|