Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7677
Stary 10.07.2022, 18:50
W sumie racja w.......e mamy wypisane na czole od paru sezonów, więc nie trzeba się przejmować jak się przegrywa.
Każdy ma prawo do własnej opinii, każdy może się z nią podzielić. Jeden powie ze to pechowe, a drugi powie, że jak coś się powtarza często to pechem nie jest.
W sparingach mi na wynikach nie zależy, bardziej chciałem zobaczyć czy jesteśmy w stanie kombinacyjnie rozgrywać akcje, jak się ustawiamy w obronie, czy panikujemy jak jest presing itd. I głównie to co widziałem nie napawa mnie optymizmem. Przypominam sobie taki oboz przygotowawczy za Kiko ramireza, gdzie w sparingach wyglądaliśmy chyba jeszcze gorzej a w lidze potem było znośnie. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie.
Odpowiedz cytując