Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7671
Stary 10.07.2022, 09:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jest to jak najbardziej realne, pod warunkiem że reszta będzie funkcjonować dobrze.
Nieśmiało zwrócę uwagę, że ten sparing przegraliśmy w obronie, gdzie cała drużyna pomyliła stadion z cyrkiem, proponuje obejrzeć co nasi wyprawiali pod koniec meczu...

Sparing? A czy przypadkiem Podbeskidzie też nie grało sparingu i czy przypadkiem też nie testowało zawodników? Może kibice powinni dziękować zawodnikom, za to jak dali się ośmieszyć pod koniec meczu?
Końcówka to był walec. To powinno martwić, że pomimo zmiany zawodników popełniamy te same idiotyczne błędy w obronie. Warto może wreszcie wyciągnąć wnioski? w poprzednim sezonie zagraliśmy kilka takich samych meczy.

Przypomnę również, że w jednym ze sparingów zagrał Savić i Zukow, a trener Brzęczek argumentował to m. in tym, że potrzebował zawodników do gry (choć wiedział, że odchodzą), a co istotniejsze sam mówił, że w meczach kontrolnych walczy o zwycięstwa bo chce zbudować drużynę. Z eklapy spadliśmy bo kompromitowaliśmy się w ten sam sposób co w tym sparingu.

Napastnik? Nie mam wielkich wymagań i wystarczyło ściągnąć np. Drzazgę, który oczywiście wczoraj strzelil nam bramkę. Zawodnik ten ma kruche zdrowie i nie jest bogiem futbolu... ale historie kontuzji nas nie interesują patrząc na nasze obecne transfery (Basha, Żyro, Łasicki).

Opieranie ataku na Fernandezie to głupota i proszenie się o problemy. Wystarczy, że wypadnie ze względu na kartki, kontuzje albo nasi mędrcy uznają że warto go sprzedać... Tym bardziej, że on grywa fajnie pod napastnikiem.... Już raz zlekceważyliśmy eklape... teraz drużyna jest wyraźnie słabsza a mimo to lekceważymy I ligę i podchodzimy do niej, że jakoś to będzie....
Odpowiedz cytując