|
Uważam, że wyglądaliśmy słabo. Mocno niewyraźny środek, szarpana i dość chaotyczna gra, mało celnych strzałów i okazji bramkowych, mało składnych, dynamicznych, kilkupodaniowych akcji. Podbeskidzie grało dojrzalej i pewniej. Obawiam się, że jeśli nic się nie zmieni, to w meczu o stawkę dostaniemy w Bielsku w........ I w paru innych miejscach też. I kilka razy na R22.
|