Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7661
Stary 09.07.2022, 21:17
Mam totalnie inne odczucia po meczu. To Podbeskidzie miało zdecydowanie lepsze okazje do goli, lepiej poruszali się z piłką i kilkoma klepkami niejednokrotnie wchodzili w nasze pole karne. W przeciągu meczu dla nas naliczyłem dwie akcje gdzie wymieniliśmy 10 podań na połowie rywala. Podbeskidzie takich akcji miało więcej. Problemem jest to, że to że w 5 minut przegrywamy mecz to nie jest wypadek przy pracy, tylko zależność która ciągnie się co najmniej cała rundę. Te mityczne wnioski nie są chyba wyciągane skoro non stop to się dzieje.

Nie liczę na awans, w tym sezonie. Radzę się nastawiać na mierność nad miernościami. Choć serce kibicuje i chce awansu to głowa moja jeszcze pracuje i widzi to co się dzieje na boisku i wokół klubu.
Odpowiedz cytując