|
Niektórzy zapominają, że 2 punkty w meczu to praktycznie pewny awans. Wystarczy raz wygrać, raz zremisować albo dwa razy wygrać i raz przegrać. My oczywiscie bedziemy mecze w pierwszej lidze też przegrywać i remisować. Ważne żeby proporcje się zgadzały. Wpadanie w lament, bo przegraliśmy jeden mecz sparingowy jest niepoważne. Tym bardziej, że przez większość meczu wyglądaliśmy lepiej od przeciwnika, który też aspiruje do ekstraklasy.
|