|
Czy to już pora na koniec eksperymentów i krystalizację 1 składu?
Bieganski- Jaroch, Łasicki,Mehremic, Wachowiak- Pereira, Balic, Szywacz, Duda, Starzyński - Fernandez,
Tak obstawiam na jutro. Gdyby to była liga, pewnie wyszedłby w środku Plewka za Dudę, ale coś czuję że Brzęczek chce zobaczyć jak na tle czołowej drużyny 1 ligi spisza się młodzi. Na pewno go kusi aby na nich postawić w podstawie, choc doświadczeniem przegrywają z kolegami.
|