|
Za 20-30 lat dowiemy się które miejske fortuny urosły na przekrętach związanych z budową tego betonowego monstrum.
Tak jak wspomniał kopaczoholik, planowane modernizacje to będzie tylko pudrowanie zewnętrznego brzydactwa. Głównym problemem naszego stadionu jest to, że projektował go ktoś, kto po prostu lubował się w tego typu zwalistych, pokracznych projektach architektonicznych i tego już niestety nie zmienimy.
Popatrzmy na same dźwigary zadaszeń - naprawdę nie dało się tego w jakiś sposób zamaskować? :/
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|