Patryko napisał(a):

Ze sprzedaży ratalnej to raz, a dwa to od teraz wydajemy certyfikat zawodnika po przelaniu całości pieniędzy na konto (oczywiście mam tylko taką cichą nadzieję). Na przestrzeni ostatnich lat byliśmy nie raz oszukiwani w tej kwestii (choćby transfery Brleka, Lisa czy teraz Aschrafa) - oby odpowiednie wnioski zostały wyciągnięte i w umowach zaczęły się pojawiać stosowne zapisy.
Jeżeli kontrahentem jest klub z Grecji, Turcji, czy jak się teraz okazuje z Bliskiego Wschodu - płatność TYLKO i wyłącznie w gotówce w jednej transzy i przekazanie dokumentów zawodnika po zaksięgowaniu wpłaty.
|
To akurat byłoby sprzeczne z przepisami transferowymi.