Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90175
Stary 07.07.2022, 13:30
Naprawdę się przed tym wcześniej nie zabezpieczali? Czy te umowy były faktycznie tak koszmarnie skonstruowane, że mogli nam brać zawodników za darmo i nawet UEFA nie mogła pomóc? Jakoś nie przypominam sobie od ostatnich 20 lat, aby to Wisła wzięła od innego klubu zawodnika i za niego nie zapłaciła. Ciekawe, ile kasy już tak z dymem poszło...
Odpowiedz cytując