Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90173
Stary 07.07.2022, 12:56
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
"Nie chcą" - to słowa klucze. Płatność z sobie wiadomych przyczyn przeciągają. Mam nadzieję, że my - jako klub - ze sprzedaży ratalnej się wyleczyliśmy.

Ps. mogłeś wpaść na spotkanie Socios, był wątek Aschrafa, dopytałbyś o interesujące Cię tematy.
Ze sprzedaży ratalnej to raz, a dwa to od teraz wydajemy certyfikat zawodnika po przelaniu całości pieniędzy na konto (oczywiście mam tylko taką cichą nadzieję). Na przestrzeni ostatnich lat byliśmy nie raz oszukiwani w tej kwestii (choćby transfery Brleka, Lisa czy teraz Aschrafa) - oby odpowiednie wnioski zostały wyciągnięte i w umowach zaczęły się pojawiać stosowne zapisy.

Jeżeli kontrahentem jest klub z Grecji, Turcji, czy jak się teraz okazuje z Bliskiego Wschodu - płatność TYLKO i wyłącznie w gotówce w jednej transzy i przekazanie dokumentów zawodnika po zaksięgowaniu wpłaty.

Z duża dozą prawdopodobieństwa z transferu Lisa nigdy już nie zobaczymy 600k euro, za Aschrafa kolejne 2,5 bańki dolarów - na nasze warunki są to kwoty astronomiczne.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 07.07.2022 o godz. 12:58.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując