serek.c2 napisał(a):

"Nie chcą" - to słowa klucze. Płatność z sobie wiadomych przyczyn przeciągają. Mam nadzieję, że my - jako klub - ze sprzedaży ratalnej się wyleczyliśmy.
Ps. mogłeś wpaść na spotkanie Socios, był wątek Aschrafa, dopytałbyś o interesujące Cię tematy.
|
Ze sprzedaży ratalnej to raz, a dwa to od teraz wydajemy certyfikat zawodnika po przelaniu całości pieniędzy na konto (oczywiście mam tylko taką cichą nadzieję). Na przestrzeni ostatnich lat byliśmy nie raz oszukiwani w tej kwestii (choćby transfery Brleka, Lisa czy teraz Aschrafa) - oby odpowiednie wnioski zostały wyciągnięte i w umowach zaczęły się pojawiać stosowne zapisy.
Jeżeli kontrahentem jest klub z Grecji, Turcji, czy jak się teraz okazuje z Bliskiego Wschodu - płatność TYLKO i wyłącznie w gotówce w jednej transzy i przekazanie dokumentów zawodnika po zaksięgowaniu wpłaty.
Z duża dozą prawdopodobieństwa z transferu Lisa nigdy już nie zobaczymy 600k euro, za Aschrafa kolejne 2,5 bańki dolarów - na nasze warunki są to kwoty astronomiczne.