Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90172
Stary 06.07.2022, 19:51
No nie powiem, jeżeli faktycznie oddaliśmy za darmo naszego najlepszego środkowego pomocnika, to grubo. Może byśmy byli teraz w nieco innych nastrojach, gdyby jednak został. Jakoś trudno mi uwierzyć, że za to wszystko odpowiada Pasieczny, przecież D. Błaszczykowski musiał to klepnąć.
Odpowiedz cytując