|
No nie powiem, jeżeli faktycznie oddaliśmy za darmo naszego najlepszego środkowego pomocnika, to grubo. Może byśmy byli teraz w nieco innych nastrojach, gdyby jednak został. Jakoś trudno mi uwierzyć, że za to wszystko odpowiada Pasieczny, przecież D. Błaszczykowski musiał to klepnąć.
|