Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21967
Stary 06.07.2022, 14:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Patrząc że w momencie budowy urzędnicy zapowiadali że wyprzedza świat o 25 lat to jeszcze z 8 lat i można stawiać nowy.

Po tym liftingu na igrzyska następny przyjdzie w 2040 albo trzeba będzie burzyć i stawiać nowy

Na dzisiaj koszt rozbiórki przypuszczam że jest większy niż koszt utrzymania przez kilka lat
Jak dla mnie to urzędnikom pomyliły się kierunki... w efekcie powstał stadion, który już na starcie był przestarzały... może nie o 25 lat... ale nie był on stadionem na miarę roku 2012... niestety...
Odpowiedz cytując