Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3124
Stary 06.07.2022, 14:01
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Wisła pod względem jakości kadry na papierze, wydanych pieniędzy, liczby transferów powinna walczyć o miejsca 4-6. Nie dało się tego zepsuć.

Stąd, jak pisałem wielokrotnie - to największa kompromitacja w historii Wisły i są za nią odpowiedzialni: bracia Błaszczykowscy z wujkiem, korporacyjny wiecznie urażony mem Tomek, Jarek z Marsa + sociosy z klakierami.
No tak to jest, Koalik niby ma przebłysk,ale później sam siebie zaprzecza. Tak, tak, na papierze wszystko wyglądało cacy, dlatego obwinianie 2-3 osób za całokształt ujowych zbiegów okoliczności, kuriozalnych wręcz, wielu rzeczy, które się nałożyły w jednym czasie jest głupotą, czyli czymś z czym Koalik się urodził. Ten stan wizualny na papierze to właśnie TRIO wykreowało, nie poszło z wielu względów, nie da się jednego wskazać tak łątwo jak Koalik to robi: wina zarządu jak niegdyś wina Tuska..
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 06.07.2022 o godz. 14:05.

Odpowiedz cytując