Elendil napisał(a):

|
Jakby zburzyli stadion, to Majcher ze spółką musieliby odpowiedzieć za wywalenie w błoto 600 milionów, a tego na pewno by nie chcieli. Koniec końców do tego pewnie dojdzie, ale na pewno nie przez najbliższą dekadę albo i dwie.
|
Patrząc że w momencie budowy urzędnicy zapowiadali że wyprzedza świat o 25 lat to jeszcze z 8 lat i można stawiać nowy.
Po tym liftingu na igrzyska następny przyjdzie w 2040 albo trzeba będzie burzyć i stawiać nowy
Na dzisiaj koszt rozbiórki przypuszczam że jest większy niż koszt utrzymania przez kilka lat